Ukončený osobní blog české šperkařky, jíž učarovaly korálky.

Komentáře

1 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 18. září 2014 v 17:43 | Reagovat

Tvůj nový nápad se mi moc líbí a já vývoj rubriky budu určitě sledovat! :-) Taky je mi občas líto, že jsem se v sekundě na kytky dost vybodla a moc jsem se je neučila a dneska, když jdu domů a na stráni za domem rozeznám asi dvacet druhů květinek a umím určit s přesností tak tři, jsem trochu rozmrzelá! Tak třeba se tady něco přiučím nejen o názvech, ale i o vlastnostech květin. A fotky máš dobré, na dokumentaci úplně stačí! :-) (A navíc, když maluješ nebo fotíš, vždycky se musíš na věc umět dobře podívat, abys věděla, jak ji nejlépe objektivně zvěčnit. A to se ti daří. ;-))

2 Šárka Šárka | Web | 22. září 2014 v 20:48 | Reagovat

Hezkyy! Ráda vidím, když se mladí lidi zajímají o bylinky :) A také vzpomínám na terénní cvičení z botaniky, kde jsme se během pěti dní naučili asi tři stovky kytiček latinsky a od té doby je už pouze zapomínáme. Takže děkuju za aspoň maličkaté oživení latiny.

Bylinky jsou velice dobré věci, protože jsou zadarmo a je jich velká spousta, jen se je naučit využívat! Mě se skvěle osvědčil třeba řebříček + mochna husí + hluchavka + přeslička při PMS.

p.s. fotky sou tak akorát :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Zanechte komentář, neboť zpětná vazba je motorem pokroku. :-)


Kopírování jakýchkoliv článků, fotek, obrázků a vytváření kopií mých šperků bez svolení je zakázáno! Umístěním reklamy souhlasíte s jejich okamžitou likvidací a označením vaší osoby vulgárním výrazem pro ženské (příp. mužské) přirození. Za reklamu pro hlasování hlasuju pro soupeře!

Design by Violett - pieklo.blog.cz
Autor obrázku v záhlaví: annick