Ukončený osobní blog české šperkařky, jíž učarovaly korálky.

5 hudebních kuriozit

19. února 2014 v 17:43 | Monica Otmili |  Hudební okénko
Kdo se pohybuje na internetu, ten ví, že občas v jeho vodách najde i něco, co dosud neznal, nebo by jej ani v životě nenapadlo, že něco takového může existovat. A tak denně nevěřícně kroutíme hlavou. Ať jsou to články, fotky, diskuze na Novinkách, hlouposti na Facebooku, slovník uživatelů mimibazaru nebo třeba právě muzika. Každá kuriozita se do světa pouští jako když se podává nekonečně dlouhý provaz. Někdo jej najde, uchopí a pošle dál, až se ho drží čím dál více lidí. Tak proudí informace nejen po internetu. Chci vám jen podat další provaz, o němž jste možná ještě neslyšeli. Stačí vám k tomu mít funkční TyTrubku (YouTube) a chuť se smát i podivit.

Není to tak dávno, co mi spolužák pustil jednu úsměvnou německou písničku. Pobavila jsem se a po čase na ní zapomněla. Jenže stejně tak, jak jsem byla seznámena s písní já, tak byl s ní seznámen taky můj Drahý, který si vtipné věci nenechává pro sebe. Zapomenutá píseň byla znovu nalezena a já se znovu smála třem zmalovaným slečnám v kýčovitých kostýmech, které by někdo nazval kroji.


Samotná písnička je pro děti, jelikož se jedná o jakousi jinomelodickou verzi našeho "Když jsem já sloužil," ovšem video se mi pro děcka nějak nezdá. Řeknu to stručně - slečny v něm vystupující a vodící si k sobě zvířátka vypadají, jako by od natáčení laciného porna zběhly k laciné muzice. To asi nebude úplně pro děti. I když proč ne, co by lidé v pořadech pro děti ze sebe neudělali. Nemusíme chodit daleko, stačí se podívat na Dádu Patrasovou s culíky na hlavě... Každopádně nebyli by to Češi, aby to neobjevili a nerozšířili. Pod videem, které se vyznačuje víc jak šesti sty tisíci shlédnutími, jsou výhradně české komentáře od mužských komentujících. Je na čase osvěžit svou němčinu s Heidis Küken a jejich Das kleine Küken piept.

Bacha, je to pořádně chystlavé!


V Německu ještě zůstaneme. Nejen se Slováky jsme z historie vzato spjati, i Germány jsme byli ovlivňováni a to nejen v době druhé světové války. Svůj jazyk jsme však ubránili a o pár století později jednomu německému rodákovi jménem Denny Schöenmann čeština učarovala natolik, že se na ní rozhodl založit svou pěveckou kariéru. Nápad za všechny prachy. Ovšem že mu to česky jde bravurně, můžete posoudit sami. (Otázkou zůstává, zda jeho hudební kariéra celkově má nějakou budoucnost.)


Usmívat se přestanete v zápětí. Poprosím vás, abyste si sedli, ať to s vámi nešlehne. Slunné pobřeží Bulharska navštíví ročně tísícovky Čechů. Moře, mušle, víno, folklór, kuchyně, větrné mlýny, azbuka, to všechno je Bulharsko. A taky Azis. Do teď doufám, že to je jen nějaký špatný vtip, recese na vulárně se na postelích válící zmalované populární zpěvačky. Že to ten chlap přece nemůže myslet vážně! A upřímně, jestli je mé doufání omyl, tak to ani nechci vědět, ráda bych si dnešní oběd zachovala v žaludku. Poslouchá-li vaše dcera či váš syn Miley Cyrus, tohle jí/mu rozhodně nepouštějte. Když su před lety v tom Bulharsku byla, tak místní televize na nás vyplivla hromadu písní, ale tohle naštěstí ne. Prosím prosím, ať to není myšleno vážně, ať to není myšleno vážně!

Varování: Pouze pro silné povahy.


Rychle pryč, třeba do Japonska. Netřeba se velmi zajímat o japonskou popkulturu na to, abychom mohli říct, že celé dnešní Japonsko je šílené a plné kuriozit. Není tam problém si koupit použité dívčí spodní prádlo v automatu, nebo třeba poslechnout "kapelu," jejíž "členové" vlastně vůbec neexistují. Řeč je o programu Vocaloid, který byl vyvinut na jedné španělské univerzitě za pomocí lidí z Yamahy. Jedná se o druh hlasového syntezátoru vytvořený pro skladatele, kteří neumí nebo nechtějí zpívat. Aplikace obsahuje nahraný hlas jistého japonského zpěváka, jiné hlasy se dají dokoupit spolu s grafickým programem, kde ke každému hlasu spadá kreslená postava v anime stylu, díky níž může tvůrce k písním vytvořit i videoklipy. Zjednodušeně řečeno, vymyslíme si text, melodii, to zadáme Vocaloidu a nahraný hlas nám naši písničku zazpívá. Ten základní se jmenuje Hatsune Miku. Postava má tisíce fanoušků po celém světě. Nyní existuje i anglická a čínská verze, dá se však říci, že díky globální oblibě japonského anime se nejvíce daří samozřejmě písním japonským. Není náhoda, že posléze vzniklo i stejnojmenné anime, kde vystupují právě vocaloidové postavy. Hotový výsledek může znít a vypadat třeba takhle:


A nesmíme si na závěr nechat ujít i něco z našich luhů a hájů. Říkáte si, že tady není třeba se ani pořádně rozhlížet, vybírat můžeme dosyta. Od Zagorky a Metrixe přes Luštělu, Evu s Vaškem či skupiny, kde basovku nahrazuje nastartovaný traktor, až po vážně myšlenou hvězdnou pěchotu ze SuperStar, Vaška Hrdého s Barčou Vranou (které už bohůmžel nelze dohledat), PatCrycheera a spoustu dalších pochybných formací. Vybrala jsem však něco nenápadného. Ještě než však přejdu k věci, bych chtěla napsat, že kuriozita zde v článku není myšlena vždy hanlivě či posměšně. U té poslední, kterou vám chci ukázat, vás nebudou bolet uši ani nebudete chtít letět rovnou zvracet.

Jsou dva, jsou nenápadní, nikomu neškodí, v osobním životě tvoří pár a kdybyste je postavili před dveře základní školy, ani byste si nevšimli, že tam nepatří. Řeč je o duu Jindra a Katka. Ptáte se, co je špatného na dvojici přezpívávající české písničky? Vůbec nic. Jenže celá ta jejich snaha stát se oblíbeným folkovým duem zamrzla na mrtvém bodě a vypadá to dezolátně. Nemastní a neslaní, herecky nevýrazní, graficky absolutně. Kdyby mi někdo řekl, že to jsou videa, která natáčí nějaká základní škola stylem "tady stůj a tohle dělej", tak řeknu dobře, ale takhle to můžou rovnou zabalit. Katce nevím či hádat čtrnáct nebo čtyřiadvacet, ale jejich prezentace je dle mého daleko za hranicí veřejně přijatelné úrovně.


Znáte vy nějakou podobnou kuriozitu?

Pac a trocha korálků k tomu
Mon
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Robka Robka | E-mail | Web | 19. února 2014 v 18:38 | Reagovat

To je dost hrozné a mi přijde smutné, že dneska lidi ujíždějí právě na takových úchylárnách, které pak mají několikanásobně víc shlédnutí než skutečná hudba. Beru to tak, že lidem dělá dobře vidět, jaký je někdo idiot.:-(

2 Světlo Fleshka Světlo Fleshka | 19. února 2014 v 18:50 | Reagovat

Ty Mosty :D Skvělý článek, pobavil mě :)
Já mám ráda toto: http://www.youtube.com/watch?v=CaDrGLnXwAI

3 Kariol Kariol | E-mail | Web | 19. února 2014 v 18:52 | Reagovat

Na německou verzi kuřátka jsem se dívala před několika týdny, je to vážně chytlavá blbost. :-D Smůla je, že zrovna to lidi zajímá a baví nejvíc, blbosti...

4 Adelaine Adelaine | Web | 19. února 2014 v 18:57 | Reagovat

Po tomhle by si jeden radši šlehnul, aby mu zůstal zdravej rozum.
Jinak po tom videem s tím individuem s tunou lesku na rty mi bylo opravdu špatně. Klidně bych teď vrátila hned svět do dob středověku, kde by něco jako tohle nepřežilo, kde byli ještě doopravdický chlapi. Bože můj.

5 Lawiane Lawiane | Web | 19. února 2014 v 19:55 | Reagovat

Oh, výživný článek. Pustila jsem si všechno, všechno je svým způsobem dost děsivé. Na to bulharské slizké cosi, asi hned tak něco nemá, ale tři "porno" slečny zpívající zvuky zvířátek, to je taky dost zajímavé. U toho posledního mě jako první věc napadlo, zda ti dva nejsou tak trochu z jedličnárny. I když The Tap Tap mají teda dobrou úroveň. :D

6 David Pavel Bachmann David Pavel Bachmann | E-mail | Web | 19. února 2014 v 19:58 | Reagovat

Das ist wirklich großartig!!!

Moje tchýně ze severní Moravy říkává: „Svět se v prdel obrací!" Myslím, že má pravdu. Nedávno jsem někde slyšel strašlivej cover na Bohemian rhapsody od Queen. Nemůžu to bohužel nikde najít, ale to teda rvalo uši!!!

Dneska toho nemusíš moc umět. Jediný, co potřebuješ, je umět prodat to, co neumíš.

7 Monica Otmili Monica Otmili | E-mail | Web | 19. února 2014 v 21:14 | Reagovat

[1]: To máš recht!

[5]: The Tap Tap jsou supr náhodou, ty lidi obdivuju. Jednou hráli na Ladronce Známku punku a s kámoškou jsme dobře zapařily. :D Jo, Káťa z Jindrou mají takový ten divný výraz, čert ví. Ovšem našla su jedno video, kde zpívá Katka v traktoru, to je taky síla.

[6]: A kolikrát se ti neumělci ani nemusí snažit nějak zviditelňovat. Když opomineme hudbu, kde je tohle na denním pořádku, tak mě třeba děsí na Fleru, co za nekvalitní šperky jsou někteří nejen schopní nabízet vůbec k prodeji, ale on to někdo i koupí...

8 Šárka Šárka | Web | 24. února 2014 v 20:02 | Reagovat

Docela jsi mě vyděsila :D tu první totiž znám, ale nevím odkud a to je to nejhorší. Druhá věc je přímo nechutná. A třetí? to snad né. Když jsme před pár lety jezdily s mamkou po makedonii, tenhle se tam prodával všude. říkaly jsme si: co to je za pohlaví-on či ona? Nevm to do dneška a popravdě jsem si na Azis(e) vzpomněla až zase s tímto článkem. Fujbléé! Ta japonská věc je  typicky japonsky ulítlá :) U posledního jsem dostala tragikomický záchvat smíchu. Mimochodem tady je jedna pro tebe: http://www.youtube.com/watch?v=M4xYR88gStw

9 Klub Záhad Klub Záhad | E-mail | Web | 25. února 2014 v 16:08 | Reagovat

Kde je Rich Boy? :D

10 Annie Annie | Web | 25. února 2014 v 16:21 | Reagovat

No, ono tak 50% japonské hudby je velmi... zvláštní :D. Mimochodem, tady je jedno video ode mne, kdyby jsi se i ty na oplátku chtěla opravdu velmi, velmi zasmát :D: http://www.youtube.com/watch?v=iq_d8VSM0nw

11 i r i s i r i s | Web | 25. února 2014 v 16:44 | Reagovat

Ta první věc je fakt hrozně chytlavá. A oni to kachňátko na konci přejedou..?! Chudák malý.
Němec zpívající česky je hustej, akorát, jak píšeš, nevím, jestli má naději na nějakou velkou kariéru.:-D
Azis - to jsem ani nedokoukala, musela jsem to vypnout v první minutě. Je to fakt hrozný...
Japonská píseň není zrovna můj šálek čaje, ale o téhle "kreslené zpěvačce" jsem už někde slyšela. Protože je to v Japonsku, tak jsem se ani nedivila, že kreslená postavička má takové spousty fanoušků...
A Katka a Jindra, ti by si raději svá videa měli nechávat pro sebe - fakt to nikomu nic (kromě ironických úsměvů) nepřináší.
:-D

12 Annie Annie | Web | 25. února 2014 v 17:12 | Reagovat

Achjo. 1. ukázka - pobavilo, opravdu, čekala jsem nějakou prasárnu, ale musím říct, že němky mají smysl pro humor. ať už je to brané z recese, nebo vážně, tohle je roztomilé a takové pěkně německé:D 2. ukázka - nevím co dodat, asi jen, že když občas zavítám na moravu a shodou okolností navšítím svatbu, nějakou akci v hospodě nebo podobně zaměřenou "kulturu", tak to nemá daleko od tady pana "Němec zpívá česky", ale ano, tenhle pán má buňky pro nevkus trochu v rozsáhlejším počtu.
3 ukázka - snad asi bez komentáře, opravdu se mi zvedl žaludek, naštěstí jsem to zstavila těsně před tím, než se ten muž svékl.
4. ukázka - Tohle se mi líbí, je to typický japonský nápad, že bych se nedivila, kdyby to opatrně podkopalo japonskou hudební scénu:D pro mě nejlepší video z těhto pěti.
5. ukázka - Celý klíčový problém vidím v tom, že lidé nevědí co udělat pro popularitu a jsou zaslepeni názorem okruhu lidí menšího než rodinného. Oba mají hlas vcelku ucházející, ale celkový projev a zpracování a ta hudba je na nule.
Hezký článek Moniko:)

13 Bára Bára | Web | 25. února 2014 v 17:42 | Reagovat

Ani jedno jsem nikdy neslyšela, ale ta prvníje dost chytlavá ;) ta poslední oproti tomu fakt hrozná :D Myslím, že lidi si to oblíbili hlavně, protože je to vtipné a originální o hudbu tady v podstatě ani nejde :)

14 avant-garde avant-garde | E-mail | Web | 25. února 2014 v 18:13 | Reagovat

omgomg :D

15 Akiyama Kara Akiyama Kara | Web | 25. února 2014 v 18:14 | Reagovat

Tak Vocaloid ještě není to nejhorší, třeba takový Kyaru Pamyu Pamyu, to už je fakt něco. :D Ale tak ať si to ti Japonci užijí, že. Jako velký milovník Japonska bych se jich asi měla zastávat, nepřijde mi to úplně šílené, ale hudbu tohohle typu fakt neposlouchám a kdykoliv jí někde slyším, zdrhám co nejdál. :D
Jinak jsem dělala takový malý průzkum. Zajímavé je, že asi 60% nebo 70% fanoušků Vocaloid jsou Američani a Evropani. Plus co jsem od japonských kamarádů slyšela, je to hodně oposlouchané. :D Teď tam "frčí" Arashi a One Ok Rock, což je obojí takové relativně normální. :D

16 Akiyama Kara Akiyama Kara | Web | 25. února 2014 v 18:17 | Reagovat

Mimochodem, tady je ta nejšílenější od Kyary. :D -> http://www.youtube.com/watch?v=yzC4hFK5P3g

17 JW JW | Web | 25. února 2014 v 18:28 | Reagovat

Tak němčina v podání Heidis Küken je zní hodně sexy :-)

18 Cher Cher | Web | 25. února 2014 v 18:52 | Reagovat

Pustila jsem si všechno. Azis - vydržela jsem se na to dívat až do konce. Vrtá mi hlavou, co je to vůbec za pohlaví... Ta německá písnička je vážně chytlavá :D

19 Pražský poděs Pražský poděs | 25. února 2014 v 18:59 | Reagovat

Jojo...welcome to the internet :-D Azis fakt jede!!!

20 wandering wandering | Web | 25. února 2014 v 19:06 | Reagovat

Tedy že mě překvapuje, že lidé ulítají na takových hovadinách... Stačilo mi si přečíst ty komentáře pod prvním videem a začalo mi těch chlapů (nebo snad jen kluků?) být líto. Ti asi nikdy normální ženskou neviděli. :D

21 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 25. února 2014 v 19:11 | Reagovat

Pro mě nic nového, na divné straně YouTube strávím většinu času.
(HOP od Azise je lepší :D)

22 El El | Web | 25. února 2014 v 19:18 | Reagovat

Ach jo..kam to spěje :D

23 Barča Barča | 25. února 2014 v 19:38 | Reagovat

Takový videa mě vždycky dostanou :D

24 angelikam angelikam | Web | 25. února 2014 v 19:42 | Reagovat

Musím povedať, že niektorých mi je ľúto, vlastne asi len tej dvojice na konci...Japonská anime pesnička bola dosť super :) Prvýkrát som sa stým stretla a je to to najkvalitnejšie z tohto výberu. Super článok, inak, toho hermafrodita by som asi poslala sedieť do chládku za znevažovanie ľudskej rasy ;-)

25 Valentines Valentines | E-mail | Web | 25. února 2014 v 19:47 | Reagovat

Nechápu, proč si myslíš, že ty zpívající němky jsou sprostý. Prostě zpívají písničku, nejsou ani zmalovaný, ani sprostě oblečený. Přiznám, že ten zpívající němec, bulhar a ta japonská písnička jsou trošku divné. Ale Katka náhodou zpívá hezky. To že se nepovedl klip ještě neznamená že je outsider. Náhodou zpívala i před českými osobnostmi naživo. Ale nevím, kdy a kde to bylo.
Článek shodnotím jednou hvězdičkou. Děláš z komára velblouda a to se mi vážně nelíbí.

26 K. K. | E-mail | Web | 25. února 2014 v 20:07 | Reagovat

Tvůj článek jsem četla už když jsi ho vydala a až do teď jsem si snažila vzpomenout na jednu kuriozitu, kterou bych hodila do éteru... Nuže tedy dobrá: http://www.youtube.com/watch?v=WDgNA11HHP8 :D

27 Mike Mike | Web | 25. února 2014 v 20:12 | Reagovat

Nojo, na silvestra jsem taky pár šíleností dal dohromady. Vypadalo to dost podobně. :D Ale popořadě.....
To první je vážně chytlavé, a vážně musím říct, že jsem čekal, kdy se tam objeví nějaký fousatý úchylný Němec a začne ta tvoje anti-dětská verze. Ke druhému videu se vyjadřovat ani moc nechci - prostě odpor!!! Po třetím videu se už budu bát Bulharů.....
Co se týče 4. videa, na Vocaloid mi nešahejte, to je totiž strašně boží výmysl. A Hatsune Miku je vůbec nejlepší z těch všech. Tohle mi nevadí, tohle jsem jeden čas fakt dost poslouchal, a tohle si teď občas ještě připomenu.....jednoznačně nejmenší zlo ze článku. :-)
Ale ty mosty.....tuhle dvojici už jsem párkrát zaznamenal.....doufám, že se to nerozmnoží. -.-

28 Molly Molly | Web | 25. února 2014 v 20:23 | Reagovat

Jo, to první je sakra chytlavý! Ta prostřední má tak hroznej hlas až jsem se lekla, ale i to se mi nějakým zvrhlým způsobem líbí :D K těm ostatnim se radši nevyjadřuju. Tu poslední dvojku a česky zpívající němce znám... Ne, že by to nějak obohacovalo muj život :D

29 Mike Mike | Web | 25. února 2014 v 20:23 | Reagovat

Jo, a k tomu německýmu.....poslechni si tohle - http://www.youtube.com/watch?v=juqyzgnbspY :D

30 Leňaca Leňaca | Web | 25. února 2014 v 20:29 | Reagovat

"Hudební zážitek za hranicí všedního popu"
http://www.youtube.com/watch?v=lCEAdiDxiIA

31 dombabas dombabas | Web | 25. února 2014 v 20:39 | Reagovat

Asi som veľmi divný a zatratený animefil, ale tá japonská je fakt dobrá a skôr by som k nej zložila poklonu ako ju hádzať do jedného vreca s tými nemeckými. :-/ no fajn, chápem, že ja som na tú japonskú hudbu asi zvyknutá trochu viac, ale napriek tomu je to fajn.
Ale z tej tretej som bola fakt znechutená. Veď to nemôže byť ani muž ani žena!!

32 Denise Libertas Denise Libertas | Web | 25. února 2014 v 20:49 | Reagovat

kamoš co maturoval u nás na škole se svou rodinou natáčí videa na písničky.. není to zas tak zlý, vlastně se u toho člověk i pobaví :D
Ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=3LngA2VoWUI

33 Nik Nik | Web | 25. února 2014 v 21:04 | Reagovat

Chlapi už zase nejsou tím, čím se zdají být! Á ano, Azis… Bez pětilebkového matroše a smaženice z lisohlávek bych se nejspíše nedožila konce klipu ve zdraví, protože jinak po zhlédnutí tohoto „díla“ bych okamžitě uviděla kousky mrkvičky a brambor z večeře na mém displeji!…. No jestli mě čeká více takovýchto šoků na internetu, radši ten internetovej kabel hned odpojím.... Jinak tříčlenný německý drůbeží tribunál, mi velice zpravil náladu, mám chuť se učit německy. Moc pěknej článek, bravo!

34 Šárka Šárka | 25. února 2014 v 21:09 | Reagovat

Das kleine küken piept jsme si pouštěli o němčinu a museli jsme to i zpívat, pak nám to všem znělo ještě dlouho v hlavě - fakt chytlavé :D Ale naštěstí jsme to měli puštěné s jiným videoklipem.

35 nerrti nerrti | Web | 25. února 2014 v 21:26 | Reagovat
36 L. L. | Web | 25. února 2014 v 22:15 | Reagovat

Jestli tě zajímají hudební kuriozity, doporučuji číst/sledovat Hudební masakry od kluka, co se sledováním takové hudby profesionálně věnuje :)

Jinak ohledně Hatsune Miku, na téhle věci je nejzajímavější to, že dokonce pro ten syntetizátor vokálů dělají japonci koncerty s dost precizně udělanou holografickou show, mě ta hudba moc nebere ale kvůli tomu bych na ten koncert možná i zašel :) - http://www.youtube.com/watch?v=GBucCNH78q4

Jinak článek a výbeř super :)

37 V. V. | Web | 25. února 2014 v 22:27 | Reagovat

Sice mě L. v komentáři [36]: předběhla, ale i já doporučuji Hudební masakry, ať už web nebo videa na Streamu :)

38 christiiinka christiiinka | Web | 25. února 2014 v 22:35 | Reagovat

Dost dobrý výběr :-D

39 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 25. února 2014 v 22:47 | Reagovat

Tolik komentářů? Tak to čučím! Jsem ráda, že pobavilo i zaujala, vaše ukázky si pustím hned jakmile se bude moje připojení k internetu kamarádit s youtube. :-)

Akorát mám trochu pocit, že ne všichni z vás úplně pochopili podstatu článku. Ano, píseň číslo jedna je tu skutečně pro pobavení, stejně tak Bulhar. Ale slovem kuriozita zde nemyslím pouze věci z nichž se půjdem všichni automaticky potrhat smíchy, ostatně to taky v článku napsáno (to bych tu místo Vocaloidu dala tehdá vážně myšlený rap vyprodukovaný bývalým spolužákem ze základky), konkrétně v odstavci "mapující" české úsměvné projekty. Třeba Němec zpívající česky mě zaujal, nápad je to super a rozhodně se mu nevysmívám. Na Němce mu ta čeština jde hodně dobře.  Stejně tak Vocaloid, ani to mi nepřipadá směšné, naopak to vnímám jako zajímavý projekt. Že Katka zpívat umí a já bych to jako ona nezazpívala, tak o tom žádná, akorát u nich se mi vážně nelíbí celková prezentace.

A ještě něco chytlavého na závěr: http://www.youtube.com/watch?v=YbsqD0l6ZCw :)

[9]: Rich Boy je recese, pusť si Nicki u Krase. ;)

40 Helter Skelter Helter Skelter | Web | 25. února 2014 v 23:25 | Reagovat

Gracjan Roztocki !!!!!!!!

41 Ari Ari | Web | 26. února 2014 v 0:32 | Reagovat

Tú prvú pesničku sme sa učili na nemčine :D Samozrejme, z iného klipu :D

42 Ari Ari | Web | 26. února 2014 v 0:35 | Reagovat

[16]: A smiem sa spýtať, čo máš proti Kyary a PONPONPON ?? Podľa mňa je to super pesnička a mimochodm, celosvetová!! Hrali ju aj v Simpsonovcoch (25x10) :D Kyary je úžasná speváčka s vlastným štýlom!! Ešte som trebárs nikdy o nej nepočula, že kopíruje !!

43 catopris catopris | Web | 26. února 2014 v 6:59 | Reagovat

Nemeckú pesničku a Hatsune Miku poznám :D
To boli záchvaty po prvom vzhliadnutí Heidis kuken :D

44 Kristýna Kristýna | E-mail | Web | 26. února 2014 v 8:51 | Reagovat
45 elysia elysia | Web | 26. února 2014 v 8:58 | Reagovat

Ty německý kuřátka jim tam určitě běží v televizi v pořadech pro děti. Ségra byla v Německu jako aupair a podle toho, co mi vykládala, že tam mají za šílenosti pro děcka, od pořadů v televizi až po pohádkové knížky, tak to je fakt úlet a nějaký přejetý kuřátko ještě zdaleka nic není:D třeba prý pohádka o tom, jak se malý Hans š´toural v nose, maminka mu říkala ať to nedělá, hrozila mu něčím strašným, že na to umře nebo něco takového a pak malý klučík viděl dědečka, jak se vesele dloube v nose a nic se mu nestalo. čili morální ponaučení dané pohádky je asi to, že tahat holuby z nosu je přirozené a dělají to všichni a rodiče by si neměli vymýšlet a děti zbytečně strašit. no jako fakt mazec:D

46 Polly Polly | Web | 26. února 2014 v 9:22 | Reagovat

:DDD velmi zabavny clanok :D Ten Azis ma dostal :D ... ked uz, tak aspon tu bradu by si mohol zrusit..cele zle, ale musi to byt tak trochu aj recesia, ci?

47 Choi Mari Choi Mari | Web | 26. února 2014 v 10:21 | Reagovat

Já většinou taková videa hned vypínám (i když moje mladší sestra vždycky něco takového najde a týden se nad tím směje). Musím říct, že jsem zastáncem japonské hudby, ale Vocaloid je na mě moc umělé. To se moc poslouchat nedá.
Žádný takový šílenosti si teď asi nevybavím, ale hrozně mě rozesmála španělská nebo italská (si teď přesně nevybavuju) verze tý první písničky. Videoklip byl naprosto nevinný, ale ten text zněl strašně vtipně.

48 Akiyama Kara Akiyama Kara | Web | 26. února 2014 v 13:39 | Reagovat

[42]: Já proti ní vůbec nic nemám. Oceňuji, že má svůj styl, akorát to mě (jakožto osobě, která poslouchá metal, rock a Florence a nemá ráda růžovou) přijde šílené barevné a dětinské. Ale zas chápu, že to spousta lidí žere. ;-( :D

49 Klub Záhad Klub Záhad | E-mail | Web | 26. února 2014 v 15:39 | Reagovat

[39]: Ano, ja viem, že je, ale aj tak by si to zaslúžilo byť tu :D

50 Liliana Landštejnská Liliana Landštejnská | Web | 27. února 2014 v 17:57 | Reagovat

Mein Gott! :-D To první video... aj mi z toho slza ukápla :-D
Já jsem zas narazila na toto http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4

51 Amia Amia | Web | 12. března 2014 v 20:18 | Reagovat

Ta první mi zrovna dohrála playlistu! :D :D

Ehm. Ale Němec zpívá fakt dobře, jen je prostě slyšet akcent. Dobrá, možná by mu šlo lépe mluvení, ale zpěv v cizím jazyce bych rozhodně neodsuzovala, třeba Sabaton jsou ze Švédska (a já od nich neznám jedinou švédsky zpívanou píseň).
Ti další chlapi, kdyby neměli tak... děvkařský klip, byli by moc hezcí. Cyrus se asi inspirovala :)
A Hatsune Miku na závěr je ještě úplně v pohodě, najdou se mnohem šílenější videa  :D

52 Laleh Maro Laleh Maro | E-mail | Web | 18. března 2014 v 21:33 | Reagovat

Keď som prvý krát počula nemeckú verziu El pucino pio, nevedela som, či sa mám smiať alebo plakať. Nemčinu neznášam...sprzniť nemčinou milú pesničku o kuriatku... achjaj. :D

Tiež môžem odporučiť skvost menom "Super Junior".  Tiež jeden hudobný skvost. ;-)

53 MirkaSced MirkaSced | E-mail | Web | 22. července 2018 v 23:40 | Reagovat

Peels can help to escape from the greater part age changes of the skin layer. effects effective at any time, recommended for skin layer of any species. After non-traumatic peeling disappear minor wrinkles, epidermis turns out smooth, smooth. Regeneration – three days. The middle peeling effectively struggles wrinkles (expression, old, smoothing small scars, eliminates freckles.
Adaptation – 7 days. Deep peeling doing in the beauty medical facilities. This is most effective operation, however requires long period adaptation – about thirty days.
<a href=http://chemicalpeel.in/acne-scars-before-and-after-chemical-peel-do-they-look>acne scars before and after chemical peel</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zanechte komentář, neboť zpětná vazba je motorem pokroku. :-)


Kopírování jakýchkoliv článků, fotek, obrázků a vytváření kopií mých šperků bez svolení je zakázáno! Umístěním reklamy souhlasíte s jejich okamžitou likvidací a označením vaší osoby vulgárním výrazem pro ženské (příp. mužské) přirození. Za reklamu pro hlasování hlasuju pro soupeře!

Design by Violett - pieklo.blog.cz
Autor obrázku v záhlaví: annick