Ukončený osobní blog české šperkařky, jíž učarovaly korálky.

Revoluční přípravek, prodám BIO vzduch!

28. července 2011 v 11:36 | Monica Otmili |  Rukověť spotřebitele
E.coli je pryč, BIO se opět rozjíždí a v Německu už mají rozdíl mezi BIO a ještě lepším BIO (Reflex, nevímjaké vydání). A nbízí se mi téma týdne, abych i já založila BIO byznys s mojí firmou Mon&Otm (hádejte, jak vzniknul název)!
V článku http://me-for-all.blog.cz/1011/100-bio-nesmysl jsem se zmínila o tzv. BIO vzduchu, myslela jsem, že před tímto článkem bude číslo roku 2015, ale prd, už si potřebuju přivydělat a teď se to náramě hodí.

Takže:
SLYšTE SLYšTE, TOHLE NIKDE JINDE NESEžENETE!!! Nabízím kvalitní BIO vzduch! Cože tato nová vymoženost, která zvrátí životní hodnoty ve světě představuje? Sedmkrát destilovaný horský vzduch, který nedýchal ani Amundsen! Jen čistých 21% 100% BIO kyslíku, 78% 100% BIO dusíku a 1% 100% BIO městského smradu. Abyste byli přesvědčeni o kvalitě, každá ingredience tohoto revolučního přípravku byla pěstovaná v laboratoři za podmínek BIO lampy a hnojená 100% BIO exkrementy (hnojení vzduchu, další revoluční přípravek mé firmy Mon&Otm) - zvířata, jejichž výkaly byla použita se narodila z BIO rodičů a byla vykrmovaná 100% BIO potravinami. (Máte-li zájem, zavolejte a jejich hovna vám pošleme zdarma. Pohnojte si vzduch i doma!)
Pěstování probíhá ve zkumavkách ze 100procenstního BIO skla, takže náš BIO vzduch je jednička na trhu jak v kvalitě, tak i životní revoluci!
Právě se vám naskytla přííležitost, která nastane jen jednou za život! (Stali jste se debilem a já si díky tomu namastím kapsu.)
1m3 BIO vzduchu za úžasných...no hádejte?

Nestojí to tři tisíce, dva tisíce, ani tisíc, jen úžasných 999,90! A to se vyplatí! Když mi odepíšete do jednohom dne, dostanete navíc 50cm3 100% BIO městského smradu Toxi-action zdarma (pro ty, jejichž zničené zdraví dokonalý vzduch už nesnese), který byl nabrán ve 100% městě a 7x destilovaný výpary ze 100%0 BIO auta na BIO benzín a z výfukového komína 100% BIO fabriky na BIO benzíny a oleje. A to ani Amundsen nečuchal! Takže já být vámi, tak neváhám a píšu komentář se žádostí koupie ještě do zítřka, ať dostanete 100% BIO vzduch (přijímám i nabídky na koupii více kubíků) za úžasnou cenu ani ne tisíce korun, 100% BIO městský smrad a pokud chcete, tak i 100% BIO hovna zdarma, kterými si můžete hnojit (a nebo taky honit, když budete chtít) i váš nebio vzduch doma (poznámka: hovna samotná bez vzduchu nezasíláme). Na způsobu platby a obdržení se dohodneme.
Domů vám doručíme 100% BIO krabici ze 100% bio zeleniny (vzduchotěsné, aby váš vzduch neunikl, nebo nebyl poškozen jiným nebio vzduchem) o objemu jednoho kubíku (i více, pokud si objednáte), stejně tak doručíme i bio smrad a na hovna stačí jen 7x destilovaný bio papír ve tvaru krabice. PŘi přepravě bude použito jen BIO aut poháněných BIO benzínem jedoucích po BIO silnicích. Poznejte rozdíl v dýchání! (Za 5 minut reklama na BIO plíce z BIO člověka.)

BUĎTE EKOLOGIčTí POMOCí NOVéHO REVOLUčNíHO 100% BIO VZDUCHU! A ještě jedna výhoda, proč právě BIO vzduch - nic jiného vám nezaručí 100% zdraví za tak nízkou cenu (české zdravotnictví už vůbec ne)!!!

Mon & Otm
No, nekup to....
© Shmade in China
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | Web | 28. července 2011 v 11:53 | Reagovat

:D Že BIO vzduch, bože, čo tí ľudia nevymyslia :D ... Pekný článok ;)

2 Kari & Chilli Kari & Chilli | Web | 28. července 2011 v 12:03 | Reagovat

taky souhlasím =) moc pěkný =)

3 Lucík Lucík | Web | 28. července 2011 v 12:11 | Reagovat

Tenhle článek se ti poved! :DD mimochodem, ten BIO smrad beru xD

4 Chloë Noir Chloë Noir | Web | 29. července 2011 v 9:01 | Reagovat

looooool :D :D :D
Si zabila :D
a "Shmade in China" loool :D :D

5 Kate Kate | 1. srpna 2011 v 12:30 | Reagovat

super :DDD kupuju :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zanechte komentář, neboť zpětná vazba je motorem pokroku. :-)


Kopírování jakýchkoliv článků, fotek, obrázků a vytváření kopií mých šperků bez svolení je zakázáno! Umístěním reklamy souhlasíte s jejich okamžitou likvidací a označením vaší osoby vulgárním výrazem pro ženské (příp. mužské) přirození. Za reklamu pro hlasování hlasuju pro soupeře!

Design by Violett - pieklo.blog.cz
Autor obrázku v záhlaví: annick