Ukončený osobní blog české šperkařky, jíž učarovaly korálky.

Tak šťastný Nový ro(c)k!

31. prosince 2010 v 22:17 | Monica Otmili |  Život kolem nás
Oká, možná jste si někdo všiml, že na blogu chybí článek s přáním veselých Vánoc, či o tom, jak u mě Vánoce dopadly, tak teď to snad napravím přáním šťastného Nového roku. Jestli vás stále zajímá, jak ty Vánoce dopadly, tak dobře - velice stručně vám to povím.
Letos se Vánoce vydařily. Opravdu jsem se jako rodina sešli. Teda ne všichni, protože shánět něco kolem sedmdesáti lidí do bytu, kde se mačkají čtyři, by bylo fakt povedené. To radši zorganizuje babička. Bylo nás pět - kromě dědy, který už u nás je dva a půl měsíce přijel strejda, takže jsme prodiskutovali opět všecko a zahráli naše oblíbené Monopoly aj Osadníky.
I nadílka byla dost bohatá, takže není nač si stěžovat.

Teď bych se tedy chtěla "přesunout" k původnímu důvodu jednoho z mých nejkratších článků. No jo, jiné, než dlouhé já prostě psát neumím. To bude asi tou mojí hlavou. :D Za zhruba dvě hodiny nám to tedy vypukne. Jako nezletilá se neožeru, neodpálím haldu pyrotechniky ani nepořádám žádnou mega kalbu. A no co, vždyť to jednou taky přijde, tak proč to letos zas neoslavit u telky s jídlem a koukáním ze šestého patra na ohňostrojovou Prahu.

Tak tedy všem vám přeju do Nového roku štěstí - jak v blogování, tak ve všech situacích, zdraví
- no ať společně oslavíme další rok mezi živými (ne, nechtěla jsem být morbidní; odpusťte), lásku - neboť ta je potřeba a neříkejte mi, že ne; a to pro všechny - ať jsou třeba homosexuálové (no jo, zase ta kauza, ale já nejsem homofob, takže proč ne, viďte. Mimochodem všem homofobům i jednomu určitému přeji hodně teplíčka v létě), spoustu spokojených čtenářů na vašich blozích a ať se vám splní vaše přání!
  
                                          Tedy PF 2011 (by the way miluju jedenáctky) !!!

P.S. Ať vám rychle zmizne novoroční kocovina.
P.P.S. Dělala jsem pro vás v malování obrázek, jenže se mi záhadou i přes uložení vymazal, tak se omlouvám.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jasmína Jasmína | Web | 31. prosince 2010 v 22:50 | Reagovat

Šťastný nový rok!!

2 lenny lenny | Web | 1. ledna 2011 v 0:44 | Reagovat

jo, lásku pro všechny, tobě taky a díky za to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zanechte komentář, neboť zpětná vazba je motorem pokroku. :-)


Kopírování jakýchkoliv článků, fotek, obrázků a vytváření kopií mých šperků bez svolení je zakázáno! Umístěním reklamy souhlasíte s jejich okamžitou likvidací a označením vaší osoby vulgárním výrazem pro ženské (příp. mužské) přirození. Za reklamu pro hlasování hlasuju pro soupeře!

Design by Violett - pieklo.blog.cz
Autor obrázku v záhlaví: annick