Ukončený osobní blog české šperkařky, jíž učarovaly korálky.

Vážení reklamáři!!!

22. října 2010 v 20:32 | Monica Otmili |  Život kolem nás
DOUFÁM, ŽE ASI TO VY REKLAMÁŘI PŘEČTETE!!! ČLÁNEK PRO VÁS, REKLAMOVÉ HOLČIČQUY!!!

Takže, už od třech měsíců mého blogování dost velký pocit, že pohár už přetekl! O čem mluvím? O tom, že mě už NEBAVÍ a UNAVUJE sledovat příval reklam na můj blog. Myslím, že jiní blogeři, kteří píší smysluplné články, žádné pětivěté nevimco neforemně a naschvál chibňe napsáno, mi dají za pravdu. Jsem tady poměrně krátkou dobu, takže si umím představit, jak se asi cítí bloger/ka nad každou novou reklamou na uŽžasNýÝý BloGÍíÍSeQ, který/á na svém blogu pracuje už víc jak rok či dva. Děcka, já se ještě divím, že vás to baví! Akorát se dočkáte ignorace nebo ošklivých komentářů. Je vám asi jasné proč.

Psala jsem článek na téma Fantasy (V říjnu, kdy tenhle článek vznikl to bylo TT.). Jaká byla moje radost, když jsem se za 2 hoďky přišla na blog kouknout, a zjistila jsem, že mám dva nové komentáře. Takže si umíte představit, jak velké asi bylo moje zklamání, když jsem zjistila, že jsou to oboje REKLAMY!!! Takže vážení, děkuji za pěkné zkažení večera. Jste spokojení? A to nemyslím jen pro dnešek. Reklamy stopro neštvou jenom mě. A co třeba úcta k článku? Když už musíte vlítnout na cizí blog a napsat do komentáře na pracně dělaný článek vaši reklamu, nebyli byste tak laskaví a článek si aspoň přečetli?!? Protože i z jednoho článku (pro vás strááášně dlouhého neboť jste zvyklí na pětivěté článečky, co nemají hlavu ani patu) se dá zjistit aspoň něco o autorovi. Jako například to, že autor má asi trošku jiné zájmy než AFFSky, SBéčka, články s jedním dvěma slovy, popř. větami a jiné "vymoženosti" slečinek, které rády vysokou návštěvnost, ale de-facto nemají o čem psát.

Občas na takovouhle reklamu na blogíseQ někdy zabrouzdám, abych autorce (popř. autorovi) napsala komentář k jeho pětivětému článku, nebo k článku zkopírovaného z tetičky Wikipedie nebo z jiného blogu (což považuji za vrchol drzosti). Pěkně napíšu pár vět k článečku (pokud se tomu tak dá říkat) a pak jí vysvětlím, čím mě na*rala. Jednou mě ale málem trefil šlak! Jedna dvanáctiletá nejvíc cool holčinQua, která mě přišla podstrčit reklamu na zkopírovaný článek, měla dokonce rubriku na reklamy se slovy, že je pod články neztrpí!! Dělají si takovéto děcka ze mě srandu?!? Vsadím se, že že reklamami, které obtěžují ostatní propaguje svoje blogy jen 0.000000000001% dospělých, což když zaokrouhlíme, tak je to hotová nula.

To mi připomnělo, proč já nemám "schránku na reklamy? Nebo místo motta upozornění? Za prvé, že to neumím vytvořit, za druhé chci mít na blogu smysluplné motto a za třetí, reklamy NECHCU!!! A co když nějaký/á "normální" dospělý/á autor/ka napíše otravným dětičkám komentář buďto s tím, že ho reklama naštvala, nebo poučný komentář na nepravdy v článečku. To mě nejvíc dostává - některá děcka jsou tak vytrvalá, že jim ještě vynadají!!! Takže otravujou, a pak nadávají.

Takže: MILÁ DĚCKA! NECPĚTE NÁM UŽ TY VAŠE PŘIPITOMĚLÉ REKLAMY NA ČLÁNQUY KteRRéééé se NedAAjÍÍí pŘetŠÍsT , BLBOSTI, KRMENÍ POTVOR A ZVÍŘAT, KOMENTOVÁNÍ ZKOPÍROVANÝCH ČLÁNKŮ, BLOGÍÍÍSQUY O NIČEM ATD. PAK SE NEDIVTE, ŽE MÁME PRO VÁS OŠKLIVÉ KOMENTÁŘE. ŠTVETE TÍM VŠECKY KOLEM, CO NA SVÝCJH BLOZÍCH PILNĚ PRACUJOU. JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA ZKAŽENEJ VEČER. ODE DNEŠKA, JESTLI TU NAJDU REKLAMU, TAK ZA SEBE NERUČÍM!!!

Klidně mi vy reklamáři vynadejte, však máte rozsáhlý slovník sprosťáren. Mě je to jedno! Akorát mi to dá zprávu o stavu vaší inteligence!
Nevýslovně naštvaná Monica Otmili
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KaTHulle KaTHulle | Web | 2. listopadu 2010 v 19:43 | Reagovat

jako sry, ale tohle je děsně dlouhý a číst to nebudu. Dám ti jednu radu a neber to nijak zle ... Kdyby sis tadyk dala rubriku reklamy -ů tak ti polovina (víc než polovina) svou reklamu napíše tam. A ty když se mrkneš do žebříčků a uvidíš nový koment ü REKLAM tak na to nemušíš reagovat, ale už tu reklamu nebudeš mít u článku (teda aspoň u věčiny případů)

tě péro a poslechni .. budeš se míň stresovat i když nevím jestli je moudré se takhle naštváývat kvůli blogu xDD

2 KaTHulle KaTHulle | Web | 2. listopadu 2010 v 20:02 | Reagovat

tak sem si to nakonec přečetla, ale nevím děsně mi to bije do očí ta bílá na modré (ale ono to možná nebude tak zlý. mě dnes není nějak dobře :D)

No ale k tomu. Víš. Někdo tak moc nehrotí svůj blog a nechce tam vypisovat svoje životní příběhy. A nebo někoho mic nenapadne. Taky zrovna moc nemám ráda, když někdo kopíruje, ale kdo NIKDY nic neokopíroval (nebavím se jen o světě internetu - myslím obecně život.) A je mi jedno že si budeš o mě myslet že sem dvanácti letý děcko .. prostě mi je to jedno.
A ještě něco ti řeknu. Nikdo kdo není tvoje kámoška se nebude zajímat o tvoje DLOUHÝ články na téma "můj život" prostě to nikoho nezajímá ... Když už tak si všichni přečtou jen pár řádků a jsou schopni napsat komentář (mi věř. já totiž bloguju 2 a pů roku.) A vím z vlastní skušenosti že když sem na blog napsala dlouhej článek měla sem na něm jen komentáře od přátel nikoli od náhodnýho "čtenáře". Ale je to tvůj blog a dělej si s ním třena kotrmelce (jak se říká) mě je to jedno.
Em a nebo to zaři´d tak jak sem ti radila v komentu [1]: ;D.

A ještě něco ti povím !! Být tebou nesměju se nikomu kvůli chybám ! Nikdo učený z nebe nespadl a pokud jo tak se stejně zabil. A navíc: v dnešní době je spousta lidí, kteří mají dyslexii, dysgrafii a různý jiný "dys" takže si chybování ani neuvědomí. A nebo je blogerům opravdu 10 - 12 let a třeba se všechno nenaučili nebo neprocvičili ... Každopádně. Není tvoje starost jak si NĚKDO vede blog ! Třeba se mu to líbí. Prostě jiný styl než máš ty. já osobně uvítám když přijdu na blog a jsou tam krádký články a nemusím se jedním blogem zabývat půl hodiny.

A to je vše :D Klidně mi na blog přijdi napsat co sem za velkou dili*u a p*ču - mě je to jedno.

Heheee a sem zvědavá jak zabráníš psaní reklam na blogy :D BLOG.CZ s tím NIC NENADĚLÁ, protože to není porušování podmínek používání blog.cz :D

pic ! ;D

3 Angi Angi | Web | 2. listopadu 2012 v 5:16 | Reagovat

kathulle: ty musíš být hodně ubohá nula vid? to že bloguješ 2 roky nikoho nezajímá. Já bloguju od roku 2006 a taky to nikomu necpu. A co když někdo prostě nechce mít článek na blogu určený přímo pro reklamáře? My nemáme důvod jim ustupovat a ještě pro ně dělat speciální články kam mohou psát ty jejich crapy! Já onen článek už taky smazala, protože blog beru vážně, přecijen je to taky webová stránka jako každá jiná, tak proč by blog nemohl být profesionální stránky jako stránky bez dodatečných domén?? Reklamáři at jdou do piče, nikdo o ně nemá zájem kdomě jiných řeklamářů. A co ti je do toho, kdo si co píše na blog? Já si taky píšu na  blog deník a čtou to i náhodní lidé. Možná to u tebe bude tím, že to TY píšeš příliš nudné články a proto ti z milosti píšou jen oni přátelé a ostatní na tě serou...koukala jsem na tvuj blog, samozřejmě, že jsi se už přestěhovala na http://freedom-k.blog.cz/, jelikož oni 12 letí frackové u jednoho blogu neumí vydržet ;) a u článků jsem nepřečetla ani jedinou větu a už mě to nebavilo... tak nevim, kdo by se tu měl zamyslet, autorka tohoto blogu, která alespon píše o něčem zajímavém a pravdivém, nebo ty, kdo píše o kravinách a ještě v tak ubohém stylu, že to nikoho nezajímá?
Grow up and get ur own life, dude

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zanechte komentář, neboť zpětná vazba je motorem pokroku. :-)


Kopírování jakýchkoliv článků, fotek, obrázků a vytváření kopií mých šperků bez svolení je zakázáno! Umístěním reklamy souhlasíte s jejich okamžitou likvidací a označením vaší osoby vulgárním výrazem pro ženské (příp. mužské) přirození. Za reklamu pro hlasování hlasuju pro soupeře!

Design by Violett - pieklo.blog.cz
Autor obrázku v záhlaví: annick