Ukončený osobní blog české šperkařky, jíž učarovaly korálky.

Start!

27. července 2010 v 20:26 | Monica Otmili
Á startujeme!
Dlouho jsem vymýšlela nějaký originální začátek, protože skoro všude vydím : Začínáme/Startujeme. ale to je typický začátek. No co, nebudu tu dál rozpitvávat jaký má být start nově založeného blogu. Proč jsem si založila blog? Chci se podělit o moji tvorbu a hlavně názory. Doufám že se tu nebudete nudit, a najdete tu něco, co vás bude zajímat nebo se vám to líbit.
Moje tvorba teprv začíná, nevím, jak často se tu dostanu, ale už mám něco připraveno.
Jsou prázdniny - možná jsem si nevybrala nejlepší čas, ale nu co? - jednou se začít musí .:)
A ještě jedna připomínka: omlouvám se za jakékoliv nespisovnosti - inu znáte to - moravák, který žije v Praze. Žiju tu opravdu dlouho, ale mluvu mám v rodině i krvi.
Takže: těšte se na příspěvky a komentujte, komentujte, taky se mi podělte o Vaše názory.
S pozdravem Vaše Monica Otmili
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Houp Houp | Web | 25. ledna 2013 v 17:55 | Reagovat

Páni! Ten svět je ale malinký, když jsem schopny založit blog ve stejný den, pak chodit na obdobný obor a nakonec zjistíme, že známe stejnou holku. Myslím, že si myslela Zuzanku, že jo? :)
Jak jsem se o tobě dozvěděla více věcí, ráda bych viděla i nějaké tvé práce. Sama si mohla vidět ty moje začínající příšernosti a u tebe hořím nedočkavostí. I když ano - pokud bys nechtěla obrázky ukázat, pochopím to. Nutit tě nebudu ;) :)
S papouškem se na tebe moc vděčně obrátím, když by bylo nejhůře nebo bych potřebovala něco zjistit, určitě se ozvu. Seš vážně moc hodná. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zanechte komentář, neboť zpětná vazba je motorem pokroku. :-)


Kopírování jakýchkoliv článků, fotek, obrázků a vytváření kopií mých šperků bez svolení je zakázáno! Umístěním reklamy souhlasíte s jejich okamžitou likvidací a označením vaší osoby vulgárním výrazem pro ženské (příp. mužské) přirození. Za reklamu pro hlasování hlasuju pro soupeře!

Design by Violett - pieklo.blog.cz
Autor obrázku v záhlaví: annick